Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: SHEIN的商品超棒的👍出貨速度又很快😍付款方式也方便,讓我總是回購再回購😊
顏色: VC
尺寸: 15ml
Price: NT$91
Original Price: NT$111
| Texture | Serum |
| Color | VC |
| Skin Type | Dry |
| Effect | Hydrating |
| 長度 | 2.2 cm |
| 寬度 | 2.2 cm |
| 高度 | 13.5 cm |
| 淨容量 | 15 ml |
| SKU | sb2401261153335556 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4204400 people said the quality is very good!
Author: c***3
Date:
Review: SHEIN的商品超棒的👍出貨速度又很快😍付款方式也方便,讓我總是回購再回購😊
顏色: VC
尺寸: 15ml
Author: a***6
Date:
Review: 这個面部護理精華素我覺得不錯 我會推薦給我的朋友的
顏色: VC
尺寸: 15ml
Author: t***7
Date:
Review: 包裝完整,便宜買來試試看。
顏色: VC
尺寸: 15ml
Author: j***n
Date:
Review: 用了一個月覺得蠻有用的
顏色: VC
尺寸: 15ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.